Autolakovna PROKOS s.r.o

Naše autolakovna Vám nabízí kompletní karosářské služby. V naší auto lakovně používáme barvy značky STANDOX. Barvy STANDOX zaměřují svůj vývoj na volbu ideální receptury pro opravy automobilů. Díky dlouholetým zkušenostem s opravou osobních a užitkových automobilů se dostáváte do těch nejlepších rukou.

Jsme zavedená autolakovna s letitou tradicí zaměřená na vysokou kvalitu přípravy. V případě, že dojde k poškození vašeho auto laku. Zajistíme kvalitní ošetření karoserie proti případné korozi. Naše autolakovna se nachází v Roztokách u Prahy. Náš profesionální tým přípravářů a lakýrníků ve spojení s nejlepšími lakovacími materiály a moderními technologiemi dokáže z vašeho auta udělat skutečný skvost!
Jsme smluvním partnerem pojišťoven, proto opravy a likvidace pojistných událostí mají u nás hladký průběh. Máme vlastní odtahovou službu a náhradní vozy, pracujeme s originálními náhradními díly. Kromě standardních oprav auto laků, velice žádané opravy karoserií bez poškození laku – PDR - vymačkávaní důlků po kroupách, vyrovnání promáčklin. U nás se Vám dostane kompletních služeb, které pokryjí veškeré Vaše požadavky:  

objednat autoservisautoservis pro firmy

Kompletní servis ošetření autolaku 

  • Lakování auta vozidel.
  • Odstranění promáčklin
  • Opravy auta po krupobití 
  • Opravy nárazníků
  • Odstranění škrábanců
  • Opravy disků z lehkých slitin
  • Leštění karosérie
  • Možnost zapůjčení náhradního vozidla.
CELKOVÉ PŘELAKOVÁNÍ

Celkové přelakování poškozeného dílu

V případě rozsáhlého poškození auto laku je nevyhnutelná demontáž poškozeného dílů. Po následné demontáži a odstrojení projde díl přípravou, která je odvislá od rozsahu poškození. Celý díl se následně lakuje v odvětrávaném lakovacím boxu.

REPASE AUTOLAKU

Repase laku poškozeného dílu

V případě, že došlo k menšímu a povrchovému poškození laku. Je možnost díly opravovat lokálně bez nutnosti odinstalace dílů z vozidla. Jedná se o velmi šetrnou opravu auto laku bez ztráty vlastností původního lakovaného dílu.

OPRAVA METODOU PDR

Opravy promáčklin bez lakování metodou PDR

Metoda Paintless Dent Repair (PDR), tedy opravy bez poškození laku. Technika opravy PDR je tou nejšetrnější pro Váš lak. Díky absenci odstranění dílů z vozidla a následného nahrazení laku. Je metoda PDR ideální cestou pro docílení stejného vzhledu vozidla jako před opravou. Metodou PDR lze opravovat poškození různých velikostí a tvarů promáčklin. Podmínkou 100% úspěšné opravy je, aby promáčklina nebyla natolik ostrá, že by v místě byl přetažený materiál a promáčklina tudíž nešla vrátit do původního stavu.

SMLUVNÍ PARTNEŘI

Jsme smluvní opravci pro pojišťovny

ČSOB Pojišťovna
Česká Pojišťovna
UNIQA Pojišťovna
Allianz Pojišťovna
Generali
Kooperativa Pojišťovna
nahoru