Autoservis PROKOS

  • Portfolio Image
  • Portfolio Image 2

Vznik firmy PROKOS

Firma PROKOS vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba a začala se specializovat na půjčování osobních automobilů a jejich servis. V roce 1997 se transformovala na právnickou osobu a vznikla společnost PROKOS s.r.o.. V tomto roce společnost rozšířila svoje služby o autoservis a pneuservis specializující se na poskytování kompletních služeb pro společnosti i jednotlivce. Naše společnost dnes poskytuje kompletní služby týkajících se autoprovozu a vedení agendy s tím spojené.

Rozvoj firmy PROKOS

V roce 2005 jsme úspěšně absolvovali audit systému managementu jakosti a stali se držiteli Certifikace systému řízení kvality ISO 9001. Počátkem roku 2006 přesídlila naše společnost do nových, větších, prostor. 

PROFIL AUTOSERVISU PROKOS

Autoservis PROKOS je moderní více značkový servis, který nabízí spolehlivé a rychlé služby. Orientujeme se na správu vozových parků, pravidelný servis. Nabizime a pouzivame vzdy díly schvalene vyrobcem, jsme tak schopni usetrit naklady vzhledem ke stari a cene vozidla. Nabizime osobní pristup ke klientovi pomoci sluzeb "Jednoho telefonu", velikost servisu vyhoda = osobni pristup. Doplnkove sluzby a Vas partner na cestach

Společnost se dnes stará cca o 1000 aut. Jedná se jak o vozidla naší společnosti, tak o vozidla společností, které máme ve správě.

POJIŠTĚNÍ A FINANCOVÁNÍ VOZIDEL

Autoservis Prokos je od roku 2016 partnerem pojišťovny Allianz. Rádi Vám nabídneme osobní přístup při sjednání pojistky nebo povinného ručení automobilu.


Máte zájem o financování nového automobilů pomocí leasingu či úvěru? Prokos je partnerem firmy Sautoleasing a rádi Vám poradíme při čerpání úvěru nebo leasingu na Vaše auto.

REFERENCE

Vybraní zákazníci autoservisu Prokos

Siemens
Siemens
Pražská teplárenská
Pražská teplárenská
Ergon
Ergon
bauMax
bauMax
Komterm
Komterm
nahoru