Čištění, dezinfekce ozónem

Čištění interiéru pomocí ozónu

Dezinfekce pomocí ozonu neobsahuje žádné člověku nebezpečné chemikálie a nemá negativní vlivy na životní prostředí. Jedná se o naprosto bezpečnou dezinfekci, po které nezůstanou ve vzduchu žádné škodlivé substance a zápachy, jelikož ozón se brzy přemění v kyslík. Ozón je dosud nejsilnější oxidační činidlo na Zemi, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl 

Pro účinné odstraňování zápachů pomocí „aktivního kyslíku“ 

Nabízíme Vám vysoce účinnou desinfekci automobilů ozónem 

Cena 790 Kč včetně DPH
 

objednat autoservisautoservis pro firmy

Dezinfekce ozónem

  • Vysoce účinná desinfekce, která je naprosto bezpečná
  • Dezinfekce interieru vozu a klimatizace
  • Desinfekce ozónem je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá
  • Neexistuje žádný virus nebo bakterie, které by odolali desinfekci
  • Ozónu působí také na pachy cigaret, pachy zvířat nebo plísně a houby

Autoservis PROKOS

Víceznačkový servis

Naše služby se vztahují na většinu renomovaných značek, nemusíte se tedy obávat, že bychom se o vás nepostarali.

Dokonalá správa vašeho vozu

V naší správě máme přes 1000 vozů, o které se svědomitě staráme. Pokud na svůj vůz nemáte čas a zanedbáváte ho, rádi se budeme starat i o ten váš.

Oprava vozidel v záruce 

Po čas záruční doby můžete s novým autem navštěvovat autoservis PROKOS jak jste byly zvyklý. U nás se nemusíte bát ztráty záruky od výrobce na Váš nový vůz.

Kvalita podložená certifikátem

O naší kvalitě vypovídá nejen množství spokojených zákazníků, ale také skutečnost, že jsme držiteli Certifikace systému řízení kvality ISO 9001 a také Certifikace environmentálních systémů řízení ISO 14001 (životní prostředí).

Odpovídající zkušenosti

Naše zkušenosti se servisem vozů sahají až do roku 1991, od kterého jsme se postupně rozvíjeli a rozšiřovali naše služby. U nás máte jistotu, že se o váš vůz starají zkušení mechanici a že se můžete spolehnout na profesionálně odvedenou práci.

Smluvní servis 

Jelikož jsme smluvním servisem leasingových společností BUSINESS LEASING, EUROPCAR a SIXT, po předložení servisní karty těchto společností si můžete u nás nechat provést servis.

nahoru