Operativní leasing vozidel

OPERATIVNÍ LEASING VOZIDEL

Nabízíme leasing dopravní techniky, leasing osobních automobilů, leasing užitkových automobilů, leasing strojů a zařízení. Poskytneme financování připravené na míru s ohledem jak na způsob pořízení, tak i správu vozového parku, zajišťované ve spolupráci s vysoce renomovanými partnery..

Nejvýhodnější financování automobilu

Najdeme pro Vás řešení, ať jste občan, podnikatel nebo firma. Z naší nabídky produktů si vybere každý. Jezděte, místo sněte. Jako Váš partner Vám pomůžeme zrealizovat Vaše sny o novém voze.“ Najdeme pro Vás řešení v příjemném prostředí našeho autoservisu.

Vedení agendy autodopravy

  • volitelná délka pronájmu
  • výhodné úrokové sazby
  • volba mezi operativním leasingem se službami i bez služeb
  • vyberte auto a určete si míru vlastního komfortu.
  • finanční nástroj vedoucí k rychlému pořízení investice, kterou je automobil.
  • výhodné podmínky pro spotřebitele, živnostníky a firmy
  • příznivé měsíční splátky díky atraktivním úrokovým sazbám
  • jednoduchý a rychlý proces schválení žádosti o financování

ÚSPORA NÁKLADŮ

Na rozdíl od ostatních poskytovatelů nejsme jen zprostředkovateli, ale i samotnými odborníky, kteří se ve vozech skvěle vyznají. Jelikož disponujeme autoservisem, klempírnou, autolakovnou i pneuservisem, nemusíme se obracet na další servisy, ale vše vám zajistíme svépomocí, včetně údržby vozů a kompletní administrativy. Jednáme vždy rychle a dbáme na pohotovou a příjemnou spolupráci, která se stane pro obě strany přínosem. Poskytujeme také kompletní finanční služby od sautoleasing a povinné ručení a pojištění od Allianz.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Velmi dobře víme, že každý má jiné požadavky, a proto velmi dbáme na individuální přístup. Přiděláme vám technika, který vám bude vždy k dispozici na telefonu a pokud se dostanete do komplikací, vždy vám ochotně poradí. Pokud vás doposud starosti s vozy brzdily, rádi vám dokážeme, že provoz jakkoliv rozsáhlého autoparku je s naší pomocí v zádech snadný a bezstarostný. Kontaktujte nás a my vám odpovíme na všechny dotazy a poskytneme veškerou součinnost pro navázání spolupráce.

SPOLUPRACUJEME

Tyto společnosti máme v portfoliu:

4Fleet
4Fleet
Arval
Arval
Lease Plan
Lease Plan
Business lease
Business lease
ŠkoFIN
ŠkoFIN
nahoru