Pneuservis Roztoky u Prahy - Praha 6

Disponujeme profesionálním pneuservisem, ve kterém se zkušení mechanici starají o to, aby vyřešili jakékoliv problémy s vašimi pneumatikami, od jejich výměny až po opravu nebo správný nákup. Mnoho lidí se snaží ušetřit peníze za pneuservis tím, že levně nakupují pneumatiky na internetu, bohužel se často nejedná o šťastné řešení, jelikož neznají kompletní znalost dezénů, zatížení, kvality materiálů nebo správného profilu či označení pneumatik. U našich služeb dbáme na odbornost, rychlé vyřízení a rovněž na nízkou cenu, se kterou se nemusíte obávat, že by se vám jakýkoliv náš úkon prodražil.

objednat pneuservispneuservis pro firmy

VÝHODY PNEUSERVISU PROKOS

  • Kompletní pneuservisní služby pro osobní auta, dodávky, offroady
  • Prodej značkových pneumatik se zárukou nízké ceny
  • Rychlé a včasné přezutí pneumatik všech rozměrů - do 20"
  • Ekologická likvidace ojetých pneumatik
  • Uskladnění pneumatik s přesnou evidencí
  • Možnost mobilního pneuservisu
  • Přesné vyvažování kol i kontrola dezénu
  • Montáž/demontáž a umytí pneumatik
  • Opravy pneumatik

Pneuservis autoservisu PROKOS

Mobilní pneuservis

Jde o unikátní službu, díky které zajistíme přezutí v místě zákazníka. Dobře víme, že je přezutí časově náročné, když zahrneme přesouvání všech vozů, a pokud máte více, než 20 ks vozů, plochu cca 40m2 a zásuvku na 380V, veškeré služby provedeme u vás.

Špičkové vybavení

Vysoká kvalita naší práce se odráží nejen v letitých zkušenostech našich odborných zaměstnanců, ale také v nejmodernější technologii, která zajistí vždy precizně odvedenou práci a vaší spokojenost. U každé služby si zakládáme na přesnosti a spolehlivosti.

Rychlé přezutí

Přezouvání pneumatik dělá vrásky snad všem řidičům. My si vážíme vašeho času, a proto ho nehodláme zbytečně ztrácet, přezutí ze zimních na letní pneu, či naopak, zajistíme co nejrychleji. Díky možnosti uskladnění navíc nemusíte řešit, kam mimosezónní pneumatiky umístit.

Kodování ventilků a snímače

Řidiči automobilů se stále častěji setkávají ve svých automobilech s novým systémem sledování (monitorování) tlaku v pneumatikách (Tyre Pressure Monitoring System). V každém kole je instalovaný TPMS elektronický ventilek – senzor. Náš pneuservis je plně vybaven k servisu a kódování těchto zařízení.

Nejlepší značky za skvělé ceny

Bezpečnost a vozovce úzce souvisí i s kvalitou pneumatik, a proto se zaměřujeme zejména na značky DUNLOP, MICHELIN, GOOD YEAR, PIRELLI a BARUM. Dodáme vám samozřejmě i ostatní značky, vždy za skvělé ceny a v případě hromadných objednávek i s výraznými slevami. Montáž je vždy prováděna na přesných a moderních přístrojích.

Odborný personál

Nezaměstnáváme levné a nezkušené mechaniky, ale naopak odborníky na svém místě, kteří znají problematiku pneumatik do posledního detailu. Jen díky tomu jsou schopní odvádět skvělou práci a poradit vám ve všem, co potřebujete vědět.

nahoru