SPRÁVA AUTOPARKU

Disponovat četnou flotilou vozů znamená zavázat se k mnoha povinnostem, které se k nim vážou. Ať už je předmět vašeho podnikání jakýkoliv, péče o vozy představuje významnou časovou zátěž, která je pro mnoho lidí a firem nepřijatelná. Aby došlo k maximálně efektivnímu využití vašeho času, Autoservis PROKOS za vás převezme veškeré starosti a zajistí vám kompletní správu autoparku.

Starosti s vozovým parkem nechte na nás
 

Vzhledem k našim zkušenostem a široké škále služeb je naše správa autoparku velmi levná a zahrnuje velké množství služeb, za které byste za běžných okolností museli platit mnoho peněz. Naším cílem je ušetřit vám čas i peníze, jen díky tomu jsme se stali nejlepším pomocníkem velkého množství firem zabývajících se autodopravou, ale i dalšími službami.

Vedení agendy autodopravy

  • evidenci spotřeby PHM i počtu ujetých kilometrů
  • jednání s úřady a pojišťovnami
  • podrobné vedení karty se záznamy o nákladech
  • zajištění prohlídek STK a Emise
  • archivace dokladů, záznamů o provoze vozidla a elektronické evidování všech dat
  • přihlášení a odhlášení v registru vozidel
  • pravidelná kontrola stavu vozidel, včetně jejich údržby (mytí, čištění interiéru)
  • zajištění oprav (autoservis, pneuservis) a nákup nových dílů
  • předávání a přebírání vozidel zaměstnancům

ÚSPORA NÁKLADŮ

Na rozdíl od ostatních poskytovatelů nejsme jen zprostředkovateli, ale i samotnými odborníky, kteří se ve vozech skvěle vyznají. Jelikož disponujeme autoservisem, klempírnou, autolakovnou i pneuservisem, nemusíme se obracet na další servisy, ale vše vám zajistíme svépomocí, včetně údržby vozů a kompletní administrativy. Jednáme vždy rychle a dbáme na pohotovou a příjemnou spolupráci, která se stane pro obě strany přínosem. Poskytujeme také kompletní finanční služby od sautoleasing a povinné ručení a pojištění od Allianz.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Velmi dobře víme, že každý má jiné požadavky, a proto velmi dbáme na individuální přístup. Přiděláme vám technika, který vám bude vždy k dispozici na telefonu a pokud se dostanete do komplikací, vždy vám ochotně poradí. Pokud vás doposud starosti s vozy brzdily, rádi vám dokážeme, že provoz jakkoliv rozsáhlého autoparku je s naší pomocí v zádech snadný a bezstarostný. Kontaktujte nás a my vám odpovíme na všechny dotazy a poskytneme veškerou součinnost pro navázání spolupráce.

SPOLUPRACUJEME

Tyto společnosti máme v portfoliu:

4Fleet
4Fleet
Arval
Arval
Lease Plan
Lease Plan
Business lease
Business lease
ŠkoFIN
ŠkoFIN
nahoru